بیش از یک دهه با شماییم

پنجره های دوجداره تولید شده مجموعه تارادیس با بالاترین کیفیت و دقت به کوچکترین جزییات با پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا در فضایی به مساحت 4000 متر مربع تولید میشود.
تولید انواع پنجره های دو و چند جداره upvc و آلومینیوم با طرح های مختلف و سیستم خم هوای گرم ، با خط مجهز کامل شیشه های دوجداره ، به کارگیری با کیفیت ترین یراق آلات روز دنیا مانند ROTO ,VORNE،GU , VHS و تیم فنی ایرانی و ترک درتولید پنجره ها و وجود سیستم کنترل کیفی با تیم نصب استخدامی شرکت ، از مزایای پنجره های دوجداره تارادیس می باشد .
توان تولید روازنه 200 قاب پنجره و 600 متر شیشه بیانگر ظرفیت بالای تولید محصولات دو و چند جداره می باشد.
پنجره های دوجداره استاندارد تا 40% در میزان ذخیره انرژی در ساختمان موثرند و با توجه به اینکه پنجره دو جداره و درب تنها رکن ساختمان هستند که از دو طرف (نما و داخل) دید دارند ، اهمیت استفاده از پنجره استاندارد به مراقبت بیشتر از سایر ارکان ساختمان است .

حتما چند مورد مهم را در پنجره های دو جداره خود ، مد نظر قرار دهید.

*برای پنجره های لولایی حتما از لولای ریگلاژی استفاده نمایید.
*شیشه ها باید حتما از نوع گرید A+ صادراتی که با اسپیسر خم و چسب دو جزیی گرم با بوتیل و دانه رطوبت گیر استاندارد دو جداره شده باشد.
*پروفیل مصرفی از نوع A+ (ویستابست) یا کلاس B+ (هافمن یا وین تک) باشد که در برابر تغییر رنگ ، شکل و دفرمگی مقاومت لازم را داشته باشد .
*از فروشنده بخواهید حتما گالوانیزه سرتاسری ، مطابق با اضلاع پروفیل UPVC و با ضخامت استاندارد (حداقل 1.25 ) استفاده نماید. (راه تست گالوانیزه در شرکت تارادیس پس از عقد قرارداد به مشتری اعلام میگردد )
*شما میتوانید هر طرحی را که مد نظر دارید با استفاده از نیروی متخصص تارادیس در ساختمان خود اجرا کنید.
*حتما یراق آلات از نوع زاماک (و نه از نوع پرچی ) می باشد و تمامی دستگیره ها از نوع آلومینیومی ترک یا آلمانی استفاده می شود .

نوار درزگیر حتما در پروفیل ویستابست یا تمامی بازشوها در پروفیل هافمن از نوع EPDM و با برند SEGIL استفاده می گردد که کیپ شوندگی کار را تا 6% افزایش می دهد .
و در آخر تیم مجموعه تارادیس در نصب ، استخدام این شرکت بوده که همین موضوع رضایت بیش از 98% مشتریان را از نحوه تولید ، ارسال ، اجرا و نصب گروه صنعتی تارادیس را به ارمغان آورده است .
تارادیس اینجاست تا محصول کیفی ای را به شما عرضه کند که تمامی جزییات در آن جهت آرامش شما در نظر گرفته شده باشد.

تماس و مشاوره رایگان
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای دریافت مشاوره رایگان در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم