درباره شرکت هافمن

شرکت هافمن در سال 1384 با احداث یک سالن تولیدی به مساحت 8000 متر مربع و ظرفیت تولید 7200 تن در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز، به عنوان اولین تولیدکننده در صنعت UPVC در استان فعالیت خود را آغاز کرد. در سال 1386 با 4 خط اکسترودر آلمانی و قوالب اتریشی، تولید خود را آغاز کرد. در سال‌های بعدی با توسعه شرکت و افزایش تعداد خطوط تولید به 9 خط و بهره‌گیری از سیستم‌های اتوماسیون پیشرفته، توانست ظرفیت تولید را به 16800 تن در سال ارتقاء دهد و بیش از 50 قالب مختلف را تولید کند. هافمن در سال‌های اخیر به یک برند معتبر در بازار UPVC تبدیل شده و با تبدیل به لیدر در این صنعت و توسعه کارخانه دوم در شهرکرد، ظرفیت تولید خود را به 26000 تن در سال افزایش داده است.

 

پنجره دوجداره هافمن چگونه در کاهش هزینه ها موثر است؟

همانطور که مطلع هستید در پنجره های قدیمی هدر رفت انرژی گرمایی و سرمایی زیادی وجود دارد. در صورتی که پنجره های دوجداره مانع ورود هوای سرد به محیط در فصل سرما و مانع خروج هوای خنک از محیط در فصل گرما می شوند. این امر (جلوگیری از ورود و خروج انرژی ساختمان) در کاهش هزینه های انرژی تاثیر فوق العاده ای دارد. با توجه به بررسی های انجام شده پنجره های دوجداره حدود 40 درصد در کاهش هزینه های انرژی ساختمان نقش دارند.

با احتساب 40 درصد کاهش هزینه انرژی، با اطمینان می توان گفت که مبلغ صرفه جویی شده در چند ماه با هزینه تعویض پنجره دوجداره برابری می کند. با توجه به این موضوع می توان گفت که پنجره خود را رایگان عوض کنید! نه تنها شعار نیست، بلکه واقعیت است.

سوالات متداول

بله گارانتی دارند

پروفیل هافمن 25 گارانتی دارد.

یراق آلات یکسال گارانتی تعویض دارند .

شیشه ها 5 سال گارانتی بخار گرفتگی دارند.

بله شما می توانید در چهار قسط به صورت ماه به ماه پرداختی داشته باشید.

اینکه پنجره ای upvc بهتر است یا آلومینیوم سوال خوبی نیست از یک جهت چون دو متریال متفاوت هستند و هر کدام مزایا و معایبی دارند و بهتر است مزایا و معایب هر کدام را بررسی کنیم . به طور کلی پنجره های آلومینیومی گرانتر از پنجره های یو پی وی سی هستند و همین مورد دیگر مقایسه ها را کنار می گذارد.

هر دو پنجره جزِء پنجره های نوین هستند البته در متریال آلومینیوم منظور سیستم های نرمال و ترمال بریک دوجداره است . و هر دو پنجره عایق بندی های لازم را دارند.

 اختلاف اصلی در 3 چیز است :

  1. عایق بودن خود پروفیل یو پی وی سی نسبت به آلومینیوم به دلیل خاصیت پلاستیک که در سیستم فعال آلومینیوم ترمال بریک این موضوع حل شده است که تنها قیمت بالایی دارد
  2. بازیافت آلومینیوم به عنوان ضایعات مقرون به صرفه تر بوده که البته ساختمانی که ۲۰ سال قرار است پنجره داشته باشد فکر بازیافت نیست
  3. کیفیت استحکام آلومینیوم نسبت به یو پی وی سی که برتر است البته پروفیل های سری a  یو پی وی سی با آلومینیوم برابری می کند

در مجموع اگر بودجه کافی را دارید آلومینیوم ترمال بریک و ‌اگر اقتصادی به موضوع نگاه می کنید و کیفیت مناسب نیاز دارید upvc را انتخاب کنید.

در این مورد پنجره شما به رگلاژ نیاز دارد. شما می توانید با ثبت سفارش تعمیرات از متخصصان ما در تعمیر پنجره استفاده کنید.

بله این نوع از پروفیل های قابل نصب در هر شرایط آبو و هوایی می باشند به عبارت دیگر پنجره دوجداره upvc  برای محیط های مختلفی که دارای شرایط آب و هوایی مختلفی می باشند آزمایش شده اند و هیچ مشکلی ندارند

این اختلاف همانطور که در سوالات قبلی پاسخ داده شد به دلیل ۳ متریال مصرفی اصلی بوده که برند و نوع متریال در این نوسان اختلاف قیمت دخیل هستند. برای مثال قیمت متر طول پروفیل بوتیا و ویستا بست متری ۸۰۰ هزار تومان بوده، قیمت پروفیل وین تک ششصد هزار تومان و یا پروفیل  هانی کامپ متر طولی ۵۰۰ هزار تومان می باشد یراق تک حالته ترک هر دست ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد ولی یراق آلمانی بالای ۱۷۰ هزار تومان می باشد اگر یراق تک حالته استفاده کنیم و یراق دو حالته قیمت پنجره متغیر خواهد بود. همچنین متر طول شیشه و رنگ های پروفایل روی قیمت تاثیرگذارند.

خیر احتمالا یراق و شیشه ها و یا گاز آرگون به درستی قرار داده نشده اند یا کیفیت پروفل پایین می باشد این موضوع باید بررسی شود تا پاسخ قطعی اعلام شود اما در پنجره های قدیمی یو پی وی سی باید در صورت مشاهده این مشکلات پنجره رکلاژ شود

خیر احتمالا یراق و شیشه ها و یا گاز آرگون به درستی قرار داده نشده اند یا کیفیت پروفل پایین می باشد این موضوع باید بررسی شود تا پاسخ قطعی اعلام شود اما در پنجره های قدیمی یو پی وی سی باید در صورت مشاهده این مشکلات پنجره رکلاژ شود

درخواست مشاوره رایگان

آیا پنجره های یو پی وی سی هافمن دارای استحکام کافی می باشد؟

بر خلاف ظاهر پنجره upvc، این محصول دارای بالاترین ضریب امنیتی و استحکام است .
استحکام پروفیل یو پی وی سی هافمن به خاطر ساختار مشبکی که داره و استفاده از گالوانیزه فلزی باعث شده که در برابر ضربه و فشار مقاومت کافی را داشته باشد و همچنین مکانیزم بازشوهای این محصول به خاطر دارا بودن زبانه های قفلی سه طرف(یعنی اینکه بازشوها از سه طرف پنجره در قاب قفل می شوند) بنابراین سارقین نمی توانند آنها را پیدا کرده و باز نمایند. لذا این محصول از نظر امنیت دارای قابلیت بسیار بالاتری از پنجره های دیگر می باشد.

تماس مستقیم

جهت دریافت مشاوره در خصوص پنجره های ساختمان خود چه نوساز و چه بازسازی میتوانید بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک کرده و تماس حاصل فرمایید.

9 نکته مهم در انتخاب شرکت تولید کننده پنجره دوجداره

هنگام انتخاب شرکت و یا فرد ارائه دهنده خدمات تولید و نصب پنجره دوجداره حتما تمامی پیش فاکتور های دریافتی در شرایط یکسان باشند مثلا شکل و تعداد باز شو ها و… شبیه به هم باشند

شرکت تولید کننده لازم است از نوع گالوانیزه مصرفی در پنجره های دوجداره اطلاع رسانی کرده. آیا از گالوانیزه فلزی استفاده می نماید یا گالوانیزه CRP (پلاستیک فشرده) گالوانیزه فلزی نسبت به CRP مقاومت بیشتر دارد و گران تر هست.

شیشه های دو جداره حتما لازم هست بصورت صنعتی تولید شده و گاز آرگون تزریق شده باشد. 

طراحی تمامی آیتم های پنجره دوجداره لازم است استاندارد طراحی شده باشند  هستند شرکت هایی که برای کاهش هزینه های تولیدی از طراحی غیر استاندارد استفاده میکنن

شرکت تارادیس در تولید تمامی پنجره های خود از یراق آلات درجه یک ترک و roto آلمان استفاده می نماید که بعض از همکاران از یراق های بی کیفیت استفاده می نمایند تا هزینه پیش فاکتور کمتر شده

شرکت تارادیس نماینده رسمی پروفیل های هافمن، وین تک، هوبر و نماینده گرید A+ پروفیل ویستابست هست. پروژه هایی بوده که باپروفیل های متفرقه دارای برچسب شرکت های معتبر و یا برند های نا معتبر با مبلغ پایین تر ارائه شده است که در طول زمان تغییر رنگ و یا شکل داده اند

لازم است در هنگام نصب پنجره های دوجداره از ادوات نصب استاندارد و درجه یک استفاده شود تا پنجره به طور کامل عایق بندی شود

از بخش های مهم عایق بندی پنجره دوجداره استفاده از درزگیر درجه یک مانند سجیل است این نوع درزگیر به شکلی است که در طول زمان پوسته پوسته نمیشود و حالت اولیه خود را حفظ میکند.بعضی از شرکت های تولید کننده از درزگیر مناسب استفاده نمیکنند و بعد از مدتی پوست پوست شده و پنجره از حالت عایق در می آید

مقایسه پنجره های دوجداره کارگاهی هافمن با کارخانه ای

تفاوت تولید کارخانه ای با کارگاهی پنجره های دوجداره هافمن همان مسئله ای است که بسیاری از خریداران با آن مواجه هستند. امروزه علاوه بر کارخانه ها، کارگاه های زیادی هستند که در زمینه تولید انواع مدلهای پنجره دوجداره فعالیت می کنند.

نکته ای که در هنگام مقایسه پنجره های دوجداره کارگاهی با کارخانه ای وجود دارد این است که آیا کیفیت تولیدات کارگاهی مانند تولیدات کارخانه ای استاندارد است؟ در پاسخ این سوال باید گفت خیر، چرا که کیفیتی که در تولیدات کارخانه ای وجود دارد در تولیدات کارگاهی دیده نمی شود. دلیل این امر نیز این است که در تولیدات کارگاهی از بی کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود. در ادامه مطلب به تفاوت تولید کارخانه ای با کارگاهی خواهیم پرداخت.

تماس مستقیم

جهت دریافت مشاوره در خصوص پنجره های ساختمان خود چه نوساز و چه بازسازی میتوانید بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک کرده و تماس حاصل فرمایید.

تفاوت تولید کارخانه ای با کارگاهی

* یکی از تفاوت های تولید کارگاهی با کارخانه ای حجم تولید و زمان تولید است. در واقع حجم تولیدات کارگاهی پنجره هافمن در مقایسه با تولیدات کارخانه ای بسیار کمتر است. علاوه بر این، مدت زمانی که جهت تولید یک پنجره دوجداره در کارگاه صرف می شود بیشتر از مدت زمانی است که در کارخانه صرف می شود. دلیل حجم کم و زمان زیاد تولیدات کارگاهی در مقایسه با کارخانه ای، عدم وجود دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در کارگاه های تولید کننده پنجره دوجداره است.

* در تولید کارگاهی هزینه تولید نسبت به کیفیت محصول تولید شده بیشتر است. دلیل این امر نیز به کار گیری نیروی انسانی غیر متخصص است. در کارخانه های تولید کننده علاوه بر استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته در تمام مراحل تولید از مهندسان مرتبط در این حوزه کمک گرفته می شود.

* از دیگر مواردی که در آن تفاوت تولید کارخانه ای با کارگاهی دیده می شود گاز آرگون است. در تولیدات کارگاهی از گاز آرگون استفاده نمی شود، چرا که استفاده از این گاز هزینه بردار و تزریق آن نیاز به تخصص و تجربه دارد.

معرفی برترین تولید کننده پنجره های دوجداره

یکی از مطرح ترین تولید کنندگان پنجره های دوجداره گروه تولیدی تارادیس است. شرکت تارادیس نماینده رسمی برندهای مطرح و معتبر هافمن، وین تک، هوبر و ویستابست است. دلیل کیفیت فوق العاده محصولات این برند این است که تولیدات خود را مطابق با استانداردهای جهانی و زیر نظر متخصصان این حوزه تولید می کند.