بیش از یک دهه با شماییم

پنجره‌های دوجداره تولید شده مجموعه تاراپنجره با بالاترین کیفیت و دقت به کوچکترین جزییات با پیشرفته‌ترین ماشین آلات روز دنیا در فضایی به مساحت 14۰۰۰ متر مربع تولید میشود.
تولید انواع پنجره‌های دو و چند جداره upvc و آلومینیوم با طرح‌های مختلف و سیستم خم هوای گرم، با خط مجهز کامل شیشه‌های دوجداره، به کارگیری با کیفیت‌ترین یراق آلات روز دنیا مانند ROTO, VORNE, GU, VHS و تیم فنی ایرانی و ترک درتولید پنجره‌ها و وجود سیستم کنترل کیفی با تیم نصب استخدامی شرکت، از مزایای پنجره‌های دوجداره تارا پنجره می‌باشد.
توان تولید روازنه ۲۰۰ قاب پنجره و ۶۰۰ متر شیشه بیانگر ظرفیت بالای تولید محصولات دو و چند جداره می‌باشد.
پنجره‌های دوجداره استاندارد تا ۴۰٪ در میزان ذخیره انرژی در ساختمان موثرند و با توجه به اینکه پنجره دو جداره و درب تنها رکن ساختمان هستند که از دو طرف (نما و داخل) دید دارند، اهمیت استفاده از پنجره استاندارد به مراقبت بیشتر از سایر ارکان ساختمان است.

حتما چند مورد مهم را در پنجره های دو جداره خود ، مد نظر قرار دهید.

*برای پنجره‌های لولایی حتما از لولای ریگلاژی استفاده نمایید.
*شیشه‌ها باید حتما از نوع گرید A+ صادراتی که با اسپیسر خم و چسب دو جزیی گرم با بوتیل و دانه رطوبت گیر استاندارد دو جداره شده باشد.
*پروفیل مصرفی از نوع A+ (ویستابست) یا کلاس B+ (هافمن یا وین تک) باشد که در برابر تغییر رنگ، شکل و دفرمگی مقاومت لازم را داشته باشد.
*از فروشنده بخواهید حتما گالوانیزه سرتاسری، مطابق با اضلاع پروفیل UPVC و با ضخامت استاندارد (حداقل 1.25) استفاده نماید. (راه تست گالوانیزه در شرکت تارا پنجره پس از عقد قرارداد به مشتری اعلام می‌گردد )
*شما می‌توانید هر طرحی را که مد نظر دارید با استفاده از نیروی متخصص تارا پنجره در ساختمان خود اجرا کنید.
*حتما یراق آلات از نوع زاماک (و نه از نوع پرچی ) می‌باشد و تمامی دستگیره‌ها از نوع آلومینیومی ترک یا آلمانی استفاده می‌شود.

نوار درزگیر حتما در پروفیل ویستابست یا تمامی بازشوها در پروفیل هافمن از نوع EPDM و با برند SEGIL استفاده می‌گردد که کیپ شوندگی کار را تا 6% افزایش می‌دهد.
و در آخر تیم مجموعه تارا پنجره در نصب، استخدام این شرکت بوده که همین موضوع رضایت بیش از 98% مشتریان را از نحوه تولید، ارسال، اجرا و نصب گروه صنعتی تارا پنجره را به ارمغان آورده است.
تارا پنجره اینجاست تا محصول کیفی‌ای را به شما عرضه کند که تمامی جزییات در آن جهت آرامش شما در نظر گرفته شده باشد.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره در خصوص پنجره های ساختمان خود چه نوساز و چه بازسازی میتوانید بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک و تماس حاصل فرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره در خصوص پنجره های ساختمان خود چه نوساز و چه بازسازی میتوانید بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک و تماس حاصل فرمایید.